Montessori Etkinlikleri – Konsantrasyonumu Artırıyorum

by Montessori Felsefesi

*** Etkinliğimiz, yazarımız @omerinoyungunlugu tarafından hazırlanmıştır.

Konsantrasyon: İç ve dış uyaranlardan etkilenmeden, dikkat ile bir işe yoğunlaşabilme, iş üzerinde dikkati sürdürebilme yeteneğidir.

Düşük konsantrasyon milyonlarca çocuk arasında yaygın bir sorundur. Her geçen gün, daha fazla çocuk konsantrasyon sorunlarından muzdarip olur. Konsantrasyon kaybı, özellikle okulda çocuğunuz için ciddi bir problem teşkil edebilir. Bununla birlikte, çocuğunuzda konsantrasyon ve odaklanma sorununun aşılması zor değildir.

Bir dizi faydalı aktivite ve alıştırma kullanarak, çocuk gelişiminde dikkat ve odaklanma arttırımına yardımcı olabilirsiniz. Çocuklarınızın odaklanma, dikkat ve konsantrasyon gücünü geliştirmelerine yardımcı olmak için birçok şey yapabilirsiniz. Çocuklarınıza bu konuda yardım etmek onların zeki bireyler olmasına yardımcı olacaktır.

[codebean_icon_box icon_style=”icon-font” icon=”ti-shine” icon_position=”left” icon_type=”square” icon_size=”cdb-icon-medium” line_height=”78″ title=”Kaç Yaş için Uygundur?” title_text_transform=”” title_text_font_weight=”” icon_color=”#fcc300″ text=”3 Yaş ve üzeri için uygundur.” css=”.vc_custom_1592085994367{padding-top: 15px !important;padding-right: 30px !important;padding-bottom: 15px !important;padding-left: 30px !important;}” icon_border_color=”#fcc300″ icon_border_width=”1″ text_left_padding=”100″ border_radius=”10″ title_color=”#00040a”]

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Montessori Felsefesi (@montessorifelsefesi)’in paylaştığı bir gönderi ()

 


Blog’a her gün eklenen yeni yazılar ve Montessori etkinlikleri için Abone bölümünden abone olmayı unutmayın. Yeni yazıları mailinizden takip edin…

Benzer İçerikler

Leave a Comment