Montessori Yatak – Çadır Yatak

by Montessori Felsefesi

Tek kişilik yatak boyutlarında, çadır şeklindeki Montessori yatak ne kadar eğlenceli gözüküyor değil mi? Bu, küçük çocuğunuz için eğlenceli, zamansız ve basit stilin mükemmel birleşimidir. İstenildiğinde çıkartılabilen, yatağı yükseltmek için kullanılan bacaklara sahiptir.

Bu yatak modelinde kenarlarda bariyer bulunmaz, çocuk yatağa her yerden girip çıkabilir. Bağımsız çocuk yetiştirmenin ilk adımı odasında başlar. Yatağa giriş çıkış yaparken ebeveyne bağımlı olmayan çocuk, özgüvenli ve kendi kararlarını verebilen bir karaktere sahip olur. Montessori eğitiminin amacı da kendi kendine yetebilen, sorumluluk sahibi ve mutlu bireyler yetişmesidir.

Birinci sınıf ahşaptan yapılmıştır ve sağlamlık için kaliteli vidalarla bir araya getirilmiştir. Tüm vidalar için önceden delinmiş ahşap ile birlikte gelir ve 5 adımdan oluşan, takip etmesi kolay kurulum talimatları vardır. Odun zımparalanmıştır ve köşeleri yuvarlatılmıştır. Yüksek kaliteli, budaksız kavak ağacı kerestelerinden yapılmaktadır.

>> Ürün bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

 


Blog’a her gün eklenen yeni yazılar ve Montessori etkinlikleri için abone olmayı unutmayın. Yeni yazıları mailinizden takip edin…

Benzer İçerikler

Leave a Comment